Rekrutacja 2024/2025

Poniżej przedstawiamy krótką procedurę przyjęcia dziecka/dzieci do naszego Przedszkola.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zapisem dziecka/dzieci do Akademii Wesołego Przedszkolaka, prosimy:

1. przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy znajdujący sie na stronie

2. w odpowiedzi przesyłamy komplet dokumentów do zapoznania się (statut przedszkola, regulamin, umowę z Rodzicami, itp.)

........po zapoznaniu się z dokumentami...........

Jeśli jesteście Państwo nadal zainteresowani zapisem dziecka/dzieci do Akademii,
prosimy skontaktować się z placówką pod numerem telefonu 32 353 91 40 lub tel. 668 444 039 i

3. umówić się na spotkanie celem obejrzenia placówki i udzielenia odpowiedzi na pytania