Odpłatność

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2015/2016 ROZPOCZĘTA

• Zgodnie ze Statutem Akademii Wesołego Przedszkolaka Przedszkola niepublicznego z oddziałami integracyjnymi, usługi świadczone w przedszkolu są odpłatne.
  • Umowa Dyrektora Przedszkola Akademia Wesołego Przedszkolaka z Rodzicem/Prawnym Opiekunem
    zawierana jest na okres 12 miesięcy, od dnia 17 sierpnia 2015 do 31 sierpnia 2016 roku.
  • Umowy na rok szkolny 2015/2016 będą podpisywane od 16 marca 2015r.
  • Placówka przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 lat - w przypadku dzieci młodszych prosimy o kontakt z dyrekcją przedszkola (telefon 32 353 91 40).
  • Do dyspozycji są 2 rodzaje umów: w zmniejszonym wymiarze godzin do 13.00, oraz w pełnym wymiarze godzin do 17.00.
  • Szczegóły wysokości czesnego i pozostałych opłat otrzymacie Państwo po przesłaniu formularza zgłoszeniowego lub kontakcie telefonicznym z Dyrekcją.
  • Placówka przyjmuje także dzieci z Orzeczeniami - tutaj czesne i zakres świadczeń ustalany jest indywidualnie.
  • Oprócz zajęć podstawowych i dodatkowych, przedszkole oferuje szereg imprez na terenie przedszkola
    (min. raz w miesiącu), oraz wyjazdy poza placówkę do teatru, ogrodu botanicznego, palmiarni
    i w inne ciekawe miejsca.
  • W przypadku zapisania drugiego dziecka i kolejnych do przedszkola „Akademia Wesołego Przedszkolaka” Rodzicom/Prawnym Opiekunom przysługuje zniżka wpisowego oraz czesnego.
  • W przypadku ciągłej nieobecności dziecka wynoszącej trzy tygodnie lub więcej, zgłoszonej przynajmniej dzień wcześniej odliczane jest 25% (dwadzieścia pięć procent) czesnego. Nieobecności miesięczne
    (np. w wakacje letnie), skutkują odliczeniem 50% czesnego.
  • Catering  wyżywienie dzieci płatne jest po okresie rozliczeniowym na podstawie obecnych dni dziecka
    w przedszkolu – szczegóły rozliczeń zawarte są w umowie.

Pozostałe szczegóły dotyczące odpłatności i terminów płatności znajdują się umowie.