dzieci

Zajęcia dodatkowe mają na celu rozwijanie naszych dzieci w różnych dziedzinach, zachęcanie ich do aktywności, zarówno tej intelektualnej jak i ruchowej. Pozwalają dzieciom odkrywać w sobie różne umiejętności i zainteresowania.

Zajęcia dodatkowe w naszym przedszkolu rozpoczynają się w godzinach popołudniowych  od 14.00

(za wyjątkiem basenu). Zajęcia trwają do 30 minut pod okiem instruktorów i nauczycieli.

Nasza propozycja zajęć dodatkowych obejmuje:

• basen - zajęcia grupowe
  • szachy - zajęcia grupowe
  • zajęcia baletowe - zajęcia grupowe
  • „Przedszkoliada”/zabawy sportowe z piłką- zajęcia grupowe
  • Karate- zajęcia grupowe /dzieci 5-letnie, za zgodą instruktora 4-letnie/
  • Religia- zajęcia grupowe
  • Gimnastyka korekcyjna- zajęcia grupowe i indywidualne (w zależności od potrzeb)
  • j. angielski - zajęcia indywidualne lub w parach
  • logopedia - zajęcia indywidualne po wcześniejszych bezpłatnych badaniach przesiewowych

łąka

Akademia Wesołego Przedszkolaka - Przedszkole Niepubliczne z oddziałami integracyjnymi, ul. Armii Krajowej 268, 40-672 Katowice         32 353 91 40, biuro@wesoly-przedszkolak.pl